Adana Yüreğir Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 57 dk önce
 • Adana Şenal Eczanesi

  KOZANYOLU CAD. SELAHATTİN EYYÜBİ MAH. NO:439/A HARPUT KASABI KARŞISI

 • Adana Adana Eczanesi

  SERİNEVLER SAĞLIK OCAĞI YAKINI YÜREĞİR İTFAİYE ARKASI

 • Adana Burak Eczanesi

  KOZAN CAD.ALGOMED TIP MERKEZİ ÇAPRAZI YÜREĞİR OTOGAR KARŞISI YÜREĞİR VERGİ DAİRESİ KARŞISI

 • Adana Gül Aşkın Eczanesi

  KARŞIYAKA ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİNİN KARŞI ARASI, ANADOLU SAĞLIK OCAĞI YAKINI, CUMA PAZARI GİRİŞİ

 • Şenal Eczanesi 0

  • Adana - Yüreğir
  • tarihinde nöbetçi
  • 03223287510 03223287510
  • KOZANYOLU CAD. SELAHATTİN EYYÜBİ MAH. NO:439/A HARPUT KASABI...
  (0)
 • Adana Eczanesi 0

  • Adana - Yüreğir
  • tarihinde nöbetçi
  • 03223281133 03223281133
  • SERİNEVLER SAĞLIK OCAĞI YAKINI YÜREĞİR İTFAİYE ARKASI
  (0)
 • Burak Eczanesi 0

  • Adana - Yüreğir
  • tarihinde nöbetçi
  • 03223241033 03223241033
  • KOZAN CAD.ALGOMED TIP MERKEZİ ÇAPRAZI YÜREĞİR OTOGAR KARŞISI...
  (0)
 • Gül Aşkın Eczanesi 0

  • Adana - Yüreğir
  • tarihinde nöbetçi
  • 05010885972 05010885972
  • KARŞIYAKA ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİNİN KARŞI ARASI, ANADOLU...
  (0)

17 Haziran 2024 Pazartesi Adana Yüreğir Nöbetçi Eczaneleri

Adana ili Yüreğir ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Adana Yüreğir Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Adana Yüreğir nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Adana Yüreğir nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Yüreğir ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Yüreğir ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Adana Yüreğir Eczaneleri

Adana Yüreğir nöbetçi eczane listesi ile birlikte aradığınız eczaneyi kolayca bulabilirsiniz. Acil ilaç alması gerekenler ve hastalar için çok önemli olan nöbetçi eczaneler Adana Yüreğir bölgesinde günlük olarak değişmektedir. Mesai saatleri dışında eczane bulmak zor olacağından ancak nöbetçi eczane listesi sayesinde eczane bulabilirsiniz.

Adana Yüreğir Nöbetçi Eczaneleri

Adana Yüreğir nöbetçi eczaneleri bölgedeki eczaneleri çok kolay şekilde bulmanız için yardımcı oluyor. Nöbetçi eczaneler ilçe ve iller için her gün olarak güncellenmektedir. Bu yüzden güncel bilgilere ulaşarak nöbetçi eczaneye gidebilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma saatlerinin dışında kalan zamanlarda açıktır. Böylece hizmet verdikleri süre kapsamında her zaman giderek ilaç veya medikal ürün temini sağlayabilirsiniz.

Nöbetçi eczanelerin çalışma mantığı ilaç temini çok acele olabileceğinden ve sağlıkla ilgili olduğundan hastaların mağdur olmamasını önlemek içindir. Eğer nöbetçi eczane bulunmazsa bir an önce alınması gereken ilaçların da temini olanaksız olacağından hastalar için ciddi riskler oluşabilir. Adana Yüreğir bölgesi nöbetçi eczaneleri bu türden sorunların yaşanmasını önlemek için hizmet vermekte olup olası sorunların önüne geçmektedir. Böylece ilaç arayanlar liste üzerinden nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde eczaneye ulaşabilir.

Adana Yüreğir Nöbetçi Eczane Listesi

Adana Yüreğir’de nöbetçi eczaneler günlük olarak belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler il bazlı Ecza Odaları tarafından kararlaştırılır. Bu kapsamda eczanelerin hangilerinin nöbetçi olacağını tahmin etmek olanaklı değildir. Ancak Ecza Odası tarafından verilen kararlar sonrasında nöbetçi eczaneler belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler günlük ve ertesi gün olacak şekilde tespit edilir. Bu süreden daha fazlası önceden herhangi bir sorun yaşanmaması için belirlenmemektedir. İlgili süre kapsamında Adana Yüreğir’de nöbetçi eczane bul seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

İlaç temini hastalıkların tedavi edilmesi veya ani şekilde baş gösteren rahatsızlıkların yatıştırılması için çok önemli olduğundan nöbetçi eczane listesi üzerinden çok kolay şekilde temin etmek istediğiniz ilaçları bulabileceğiniz eczanelere ulaşabilirsiniz. Normal yöntemlerde kapalı olan eczanelere giderek nöbetçi eczane listesine bakmanız gerekir. Ancak gece gibi geç saatlerde bu türden yöntemler zaman açısından sorun yaratacağı için sayfa üzerinden sunulan nöbetçi eczane listesi ile birlikte çok daha verimli ve hızlı şekilde hareket etmeniz mümkün hale gelir.

Nöbetçi eczane Adana Yüreğir bölgesinde güncel verilere dayandırılarak sayfada yer almaktadır. Bilgisayar veya telefon gibi çeşitli elektronik cihazlar ile çok kolay şekilde yapabileceğiniz sorgulama işlemleri sonrasında en yakında bulunan nöbetçi eczaneyi bulabileceksiniz. Nöbetçi eczaneyi bulduktan sonra konum bilgileri üzerinden eczaneye ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma sistemi olarak diğer eczanelerden farksız şekilde çalışmaktadır. Herhangi bir ek ücret veya benzeri talepler yapılmaz. Reçete veya para ile ilaç alabilirsiniz. Reçeteli satılan ilaçlar için ise doktor tarafından hazırlanmış olan reçetenin bulunması gerekmektedir.

Adana Yüreğir En Yakın Nöbetçi Eczane

Adana Yüreğir en yakın nöbetçi eczane bulmak için sayfa üzerinden yapabileceğiniz sorgulama sonucunda hızlı şekilde ilaçlarınızı temin edebileceğiniz adrese ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgelerin küçük ve büyüklüğüne bağlı olarak değişen nöbetçi eczaneler için net bir adet sayısı bulunmaktadır. Bu yüzden bulunduğunuz konum itibariyle nöbetçi eczanelerin sayısında da değişiklik olabilir. Büyük ilçeler için nöbetçi eczane sayısı daha fazla olurken küçük ilçeler için bulabileceğiniz eczane sayısının da düşük olabileceğini göz önünde tutmalısınız.

Nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde ulaşabileceğiniz eczane bilgileri güncel olup sorunsuz şekilde kullanım olanağı sunmaktadır. Bazı eczanelerde yoğunluk yüzünden sıra beklemeniz gerekebileceğinizi de unutmamalısınız. Böylesi durumlarda yine Adana Yüreğir nöbetçi eczane ara seçeneği ile yakınınızdaki başka eczaneyi bulabilir ve hızlı şekilde ulaşım sağlayarak işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Adana Yüreğir Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Adana Yüreğir Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Adana Yüreğir Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Adana Yüreğir nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Adana Yüreğir ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Adana Yüreğir nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Adana Yüreğir ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Adana İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Saimbeyli Nöbetçi Eczaneleri

Saimbeyli nöbetçi eczaneleri (Adana). Bugüne ait güncel Saimbeyli nöbetçi eczane (Adana) listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Çukurova Nöbetçi Eczaneleri

Çukurova nöbetçi eczaneleri (Adana). Bugüne ait güncel Çukurova nöbetçi eczane (Adana) listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Aladağ Nöbetçi Eczaneleri

Aladağ nöbetçi eczaneleri (Adana). Bugüne ait güncel Aladağ nöbetçi eczane (Adana) listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Nöbet Dışı Nöbetçi Eczaneleri

Nöbet Dışı nöbetçi eczaneleri (Adana). Bugüne ait güncel Nöbet Dışı nöbetçi eczane (Adana) listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.