Adana Çukurova Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 19 dk önce
 • Adana Zeynep Eczanesi

  HUZUREVLERİ MAH.İSMET ATLI BLV. HUZUREVLERİ 2 ASM KARŞISI MİGROS YANI PAŞAM KEBAP CİVARI

 • Adana Ateş Eczanesi

  KENAN EVREN BULVARI ÇOCUKİSTAN ARA SOKAĞI TOROS 4 NOLU ASM KARŞISI

 • Adana Olgun Eczanesi

  TURGUT ÖZAL BULV. POLİS EVİ KAVŞAĞI YAPI KREDİ BANKASI SOKAĞI

 • Adana Elif Alataş Eczanesi

  T. ÖZAL BULVARI HASAN USTA KEPAB İLE SÜLEYMAN DEMİREL BULVARI ARASINDAKİ IŞIKSIZ KAVŞAK ŞOK MARKET KARŞISI

 • Zeynep Eczanesi

  Zeynep Eczanesi 0

  • Adana - Çukurova
  • tarihinde nöbetçi
  • 03222482332 03222482332
  • HUZUREVLERİ MAH.İSMET ATLI BLV. HUZUREVLERİ 2 ASM KARŞISI MİGROS...
  (0)
 • Ateş Eczanesi

  Ateş Eczanesi 0

  • Adana - Çukurova
  • tarihinde nöbetçi
  • 03229994085 03229994085
  • KENAN EVREN BULVARI ÇOCUKİSTAN ARA SOKAĞI TOROS 4 NOLU ASM KARŞISI
  (0)
 • Olgun Eczanesi

  Olgun Eczanesi 0

  • Adana - Çukurova
  • tarihinde nöbetçi
  • 03222332770 03222332770
  • TURGUT ÖZAL BULV. POLİS EVİ KAVŞAĞI YAPI KREDİ BANKASI SOKAĞI
  (0)
 • Elif Alataş Eczanesi

  Elif Alataş Eczanesi 0

  • Adana - Çukurova
  • tarihinde nöbetçi
  • 03222484850 03222484850
  • T. ÖZAL BULVARI HASAN USTA KEPAB İLE SÜLEYMAN DEMİREL BULVARI...
  (0)

20 Ağustos 2022 Cumartesi Adana Çukurova Nöbetçi Eczaneleri

Adana ili Çukurova ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Adana Çukurova Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Adana Çukurova nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Adana Çukurova nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Çukurova ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Çukurova ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Adana Çukurova Eczaneleri

Adana Çukurova nöbetçi eczane listesi ile birlikte aradığınız eczaneyi kolayca bulabilirsiniz. Acil ilaç alması gerekenler ve hastalar için çok önemli olan nöbetçi eczaneler Adana Çukurova bölgesinde günlük olarak değişmektedir. Mesai saatleri dışında eczane bulmak zor olacağından ancak nöbetçi eczane listesi sayesinde eczane bulabilirsiniz.

Adana Çukurova Nöbetçi Eczaneleri

Adana Çukurova nöbetçi eczaneleri bölgedeki eczaneleri çok kolay şekilde bulmanız için yardımcı oluyor. Nöbetçi eczaneler ilçe ve iller için her gün olarak güncellenmektedir. Bu yüzden güncel bilgilere ulaşarak nöbetçi eczaneye gidebilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma saatlerinin dışında kalan zamanlarda açıktır. Böylece hizmet verdikleri süre kapsamında her zaman giderek ilaç veya medikal ürün temini sağlayabilirsiniz.

Nöbetçi eczanelerin çalışma mantığı ilaç temini çok acele olabileceğinden ve sağlıkla ilgili olduğundan hastaların mağdur olmamasını önlemek içindir. Eğer nöbetçi eczane bulunmazsa bir an önce alınması gereken ilaçların da temini olanaksız olacağından hastalar için ciddi riskler oluşabilir. Adana Çukurova bölgesi nöbetçi eczaneleri bu türden sorunların yaşanmasını önlemek için hizmet vermekte olup olası sorunların önüne geçmektedir. Böylece ilaç arayanlar liste üzerinden nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde eczaneye ulaşabilir.

Adana Çukurova Nöbetçi Eczane Listesi

Adana Çukurova’de nöbetçi eczaneler günlük olarak belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler il bazlı Ecza Odaları tarafından kararlaştırılır. Bu kapsamda eczanelerin hangilerinin nöbetçi olacağını tahmin etmek olanaklı değildir. Ancak Ecza Odası tarafından verilen kararlar sonrasında nöbetçi eczaneler belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler günlük ve ertesi gün olacak şekilde tespit edilir. Bu süreden daha fazlası önceden herhangi bir sorun yaşanmaması için belirlenmemektedir. İlgili süre kapsamında Adana Çukurova’de nöbetçi eczane bul seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

İlaç temini hastalıkların tedavi edilmesi veya ani şekilde baş gösteren rahatsızlıkların yatıştırılması için çok önemli olduğundan nöbetçi eczane listesi üzerinden çok kolay şekilde temin etmek istediğiniz ilaçları bulabileceğiniz eczanelere ulaşabilirsiniz. Normal yöntemlerde kapalı olan eczanelere giderek nöbetçi eczane listesine bakmanız gerekir. Ancak gece gibi geç saatlerde bu türden yöntemler zaman açısından sorun yaratacağı için sayfa üzerinden sunulan nöbetçi eczane listesi ile birlikte çok daha verimli ve hızlı şekilde hareket etmeniz mümkün hale gelir.

Nöbetçi eczane Adana Çukurova bölgesinde güncel verilere dayandırılarak sayfada yer almaktadır. Bilgisayar veya telefon gibi çeşitli elektronik cihazlar ile çok kolay şekilde yapabileceğiniz sorgulama işlemleri sonrasında en yakında bulunan nöbetçi eczaneyi bulabileceksiniz. Nöbetçi eczaneyi bulduktan sonra konum bilgileri üzerinden eczaneye ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma sistemi olarak diğer eczanelerden farksız şekilde çalışmaktadır. Herhangi bir ek ücret veya benzeri talepler yapılmaz. Reçete veya para ile ilaç alabilirsiniz. Reçeteli satılan ilaçlar için ise doktor tarafından hazırlanmış olan reçetenin bulunması gerekmektedir.

Adana Çukurova En Yakın Nöbetçi Eczane

Adana Çukurova en yakın nöbetçi eczane bulmak için sayfa üzerinden yapabileceğiniz sorgulama sonucunda hızlı şekilde ilaçlarınızı temin edebileceğiniz adrese ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgelerin küçük ve büyüklüğüne bağlı olarak değişen nöbetçi eczaneler için net bir adet sayısı bulunmaktadır. Bu yüzden bulunduğunuz konum itibariyle nöbetçi eczanelerin sayısında da değişiklik olabilir. Büyük ilçeler için nöbetçi eczane sayısı daha fazla olurken küçük ilçeler için bulabileceğiniz eczane sayısının da düşük olabileceğini göz önünde tutmalısınız.

Nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde ulaşabileceğiniz eczane bilgileri güncel olup sorunsuz şekilde kullanım olanağı sunmaktadır. Bazı eczanelerde yoğunluk yüzünden sıra beklemeniz gerekebileceğinizi de unutmamalısınız. Böylesi durumlarda yine Adana Çukurova nöbetçi eczane ara seçeneği ile yakınınızdaki başka eczaneyi bulabilir ve hızlı şekilde ulaşım sağlayarak işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Adana Çukurova Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Çukurova Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Çukurova Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Çukurova nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Çukurova ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Çukurova nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Çukurova ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Adana İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Tekir Nöbetçi Eczaneleri

Adana Tekir nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Adana Tekir nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Yumurtalık Nöbetçi Eczaneleri

Adana Yumurtalık nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Adana Yumurtalık nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Sarıçam Nöbetçi Eczaneleri

Adana Sarıçam nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Adana Sarıçam nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Karataş Nöbetçi Eczaneleri

Adana Karataş nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Adana Karataş nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.