Şifa Eczanesi

Şifa Eczanesi

  • Adana - Ceyhan
  • tarihinde nöbetçi
  • 03226138795 03226138795
  • 6 OCAK MAHALLESİ İNÖNÜ BULVARI JANDARMA KAVŞAĞI
(0)
Pamuk Eczanesi

Pamuk Eczanesi

  • Adana - Ceyhan
  • tarihinde nöbetçi
  • 03226120602 03226120602
  • ALİ VE FEVZİYE ÖZÇELİK A. S. M. YANI
(0)

26 Kasım 2021 Cuma Adana Ceyhan Nöbetçi Eczaneleri

Adana ili Ceyhan ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Adana Ceyhan Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Adana Ceyhan nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Adana Ceyhan nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Ceyhan ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Ceyhan ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Adana Ceyhan Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ceyhan Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ceyhan Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Ceyhan nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Ceyhan ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ceyhan nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ceyhan ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Adana İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Nöbet Dışı Nöbetçi Eczaneleri

Adana Nöbet Dışı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Nöbet Dışı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneleri

Adana Seyhan Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Seyhan nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Çukurova Nöbetçi Eczaneleri

Adana Çukurova Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Çukurova nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Karaisalı Nöbetçi Eczaneleri

Adana Karaisalı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Karaisalı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.