Özge Kayı Eczanesi

Özge Kayı Eczanesi

  • Adana - Tekir
  • tarihinde nöbetçi
  • 05070075665 05070075665
  • AKÇATEKİR SEMT POLİKLİNİĞİ KARŞISI POZANTI/ADANA
(0)

26 Kasım 2021 Cuma Adana Tekir Nöbetçi Eczaneleri

Adana ili Tekir ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Adana Tekir Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Adana Tekir nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Adana Tekir nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Tekir ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Tekir ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Adana Tekir Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Tekir Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Tekir Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Tekir nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Tekir ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Tekir nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Tekir ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Adana İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Pozantı Nöbetçi Eczaneleri

Adana Pozantı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Pozantı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Karaisalı Nöbetçi Eczaneleri

Adana Karaisalı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Karaisalı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Karataş Nöbetçi Eczaneleri

Adana Karataş Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Karataş nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Feke Nöbetçi Eczaneleri

Adana Feke Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Feke nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.