Merve Bolat Eczanesi logo
Merve Bolat Eczanesi logo

Merve Bolat Eczanesi

  • Adana - Yüreğir
  • 03223247384
  • KARATAŞ BULV. CUMHURİYET MAH. NO:63/A ESKİ DEVLET HASTANESİ KARŞISI ÖZÜLKÜ TIP MERKEZİ ÇAPRAZI-05076315697
  • 26
(0)
Merve Bolat Eczanesi Adana ili Yüreğir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Merve Bolat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Merve Bolat Eczanesi Adana ili Yüreğir İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Merve Bolat Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Merve Bolat Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Merve Bolat Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merve Bolat Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Merve Bolat Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Adana Yüreğir Nöbetçi Merve Bolat Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Merve Bolat Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Merve Bolat Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Merve Bolat Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Merve Bolat Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Merve Bolat Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Merve Bolat Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Merve Bolat Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Merve Bolat Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Adana İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Özkan Eczanesi

Özkan Eczanesi Adana ili Kozan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Özkan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sökün Eczanesi

Sökün Eczanesi Adana ili Seyhan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sökün Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Kerem Eczanesi

Kerem Eczanesi Adana ili Çukurova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kerem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Muhsine Kübra Eczanesi

Muhsine Kübra Eczanesi Adana ili Yüreğir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Muhsine Kübra Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.