Adana Yüreğir Ayfer Tekin Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 gün önce
Ayfer Tekin Eczanesi logo
Ayfer Tekin Eczanesi logo

Ayfer Tekin Eczanesi

0
  • Adana - Yüreğir
  • 03223210010
  • KİREMİTHANE MAH. ECZ. HAŞİM DALGIÇ CAD. MUTLU YOLU ÜZERİ ÇİFTLİK YOLU ARASI KİREMİTHANE ASM YANI
  • 256
  • Yorum Yap
(0)

Adana Yüreğir Ayfer Tekin Eczanesi. Nöbetçi Ayfer Tekin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ayfer Tekin Eczanesi Adana ili Yüreğir İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ayfer Tekin Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ayfer Tekin Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ayfer Tekin Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayfer Tekin Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ayfer Tekin Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Eylül 2022 Cumartesi Adana Yüreğir Nöbetçi Ayfer Tekin Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ayfer Tekin Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ayfer Tekin Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ayfer Tekin Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ayfer Tekin Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ayfer Tekin Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ayfer Tekin Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ayfer Tekin Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ayfer Tekin Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Adana İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Faruk Sağlam Eczanesi

Adana Yüreğir Faruk Sağlam Eczanesi. Nöbetçi Faruk Sağlam Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Tamgüç Eczanesi

Adana Seyhan Tamgüç Eczanesi. Nöbetçi Tamgüç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Demircioğlu Eczanesi

Adana Tufanbeyli Demircioğlu Eczanesi. Nöbetçi Demircioğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Istanbul Eczanesi

Adana Ceyhan Istanbul Eczanesi. Nöbetçi Istanbul Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.