Adana Aladağ Aladağ Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 dk önce
Aladağ Eczanesi logo

Aladağ Eczanesi


0
(0)

Adana Aladağ Aladağ Eczanesi. Nöbetçi Aladağ Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Aladağ Eczanesi Adana ili Aladağ İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Aladağ Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Aladağ Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Aladağ Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aladağ Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Aladağ Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

30 Kasım 2022 Çarşamba Adana Aladağ Nöbetçi Aladağ Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Aladağ Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Aladağ Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Aladağ Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Aladağ Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Aladağ Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Aladağ Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Aladağ Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Aladağ Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Adana İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Saimbeyli Eczanesi

Adana Saimbeyli Saimbeyli Eczanesi. Nöbetçi Saimbeyli Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Elif Özmü Eczanesi

Adana Imamoğlu Elif Özmü Eczanesi. Nöbetçi Elif Özmü Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Esin Eczanesi

Adana Seyhan Esin Eczanesi. Nöbetçi Esin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Pamuk Eczanesi

Adana Çukurova Pamuk Eczanesi. Nöbetçi Pamuk Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.