Ayas Eczanesi

Ayas Eczanesi

  • Adana - Yumurtalik
  • tarihinde nöbetçi
  • 03226714343 03226714343
  • BAYRAK DİREĞİ CİVARI ŞOK MARKET YANI
(0)

26 Kasım 2021 Cuma Adana Yumurtalık Nöbetçi Eczaneleri

Adana ili Yumurtalık ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Adana Yumurtalık Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Adana Yumurtalık nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Adana Yumurtalık nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Yumurtalık ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Yumurtalık ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Adana Yumurtalik Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yumurtalık Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yumurtalık Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Yumurtalık nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Yumurtalık ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yumurtalık nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yumurtalık ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Adana İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Feke Nöbetçi Eczaneleri

Adana Feke Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Feke nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Aladağ Nöbetçi Eczaneleri

Adana Aladağ Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Aladağ nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Kozan Nöbetçi Eczaneleri

Adana Kozan Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Kozan nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Karataş Nöbetçi Eczaneleri

Adana Karataş Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Karataş nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.