Yıldız Eczanesi

Yıldız Eczanesi

  • Adana - Kozan
  • tarihinde nöbetçi
  • 03225152787 03225152787
  • EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ARKASI 5 NOLU SAĞLIK OCAĞI KARŞISI
(0)
Özkan Eczanesi

Özkan Eczanesi

  • Adana - Kozan
  • tarihinde nöbetçi
  • 03225158983 03225158983
  • FEHMİ ÖZEL TÜRKAY CADDESİ 4 NOLU SAĞLIK OCAĞI CİVARI
(0)

26 Kasım 2021 Cuma Adana Kozan Nöbetçi Eczaneleri

Adana ili Kozan ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Adana Kozan Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Adana Kozan nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Adana Kozan nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Kozan ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Kozan ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Adana Kozan Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kozan Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kozan Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Kozan nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Kozan ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kozan nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kozan ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Adana İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Nöbet Dışı Nöbetçi Eczaneleri

Adana Nöbet Dışı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Nöbet Dışı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Sarıçam Nöbetçi Eczaneleri

Adana Sarıçam Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Sarıçam nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Tufanbeyli Nöbetçi Eczaneleri

Adana Tufanbeyli Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Tufanbeyli nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Tekir Nöbetçi Eczaneleri

Adana Tekir Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Tekir nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.