Adil Eczanesi

Adil Eczanesi

  • Adana - Feke
  • tarihinde nöbetçi
  • 03227412196 03227412196
  • İSLAM MAH.KOCAYURDAN MEVKİİ NO:36/B
(0)

26 Kasım 2021 Cuma Adana Feke Nöbetçi Eczaneleri

Adana ili Feke ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Adana Feke Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Adana Feke nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Adana Feke nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Feke ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Feke ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Adana Feke Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Feke Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Feke Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Feke nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Feke ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Feke nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Feke ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Adana İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Saimbeyli Nöbetçi Eczaneleri

Adana Saimbeyli Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Saimbeyli nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ceyhan Nöbetçi Eczaneleri

Adana Ceyhan Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ceyhan nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Aladağ Nöbetçi Eczaneleri

Adana Aladağ Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Aladağ nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Karataş Nöbetçi Eczaneleri

Adana Karataş Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Karataş nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.