Karşıyaka Filiz Eczanesi logo
Karşıyaka Filiz Eczanesi logo

Karşıyaka Filiz Eczanesi

  • Adana - Yüreğir
  • 03223211016
  • DERVİŞLER MAH. KOZAN YOLU ÜZERİ TREN HATTINA VARMADAN 50 METRE ÖNCE ALTIN KOZA HASTANESİ KARŞISI
  • 56
(0)
Karşıyaka Filiz Eczanesi Adana ili Yüreğir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Karşıyaka Filiz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Karşıyaka Filiz Eczanesi Adana ili Yüreğir İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Karşıyaka Filiz Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Karşıyaka Filiz Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Karşıyaka Filiz Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Karşıyaka Filiz Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Karşıyaka Filiz Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Adana Yüreğir Nöbetçi Karşıyaka Filiz Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Karşıyaka Filiz Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Karşıyaka Filiz Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Karşıyaka Filiz Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Karşıyaka Filiz Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Karşıyaka Filiz Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Karşıyaka Filiz Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Karşıyaka Filiz Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Karşıyaka Filiz Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Adana İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Özge Kayı Eczanesi

Özge Kayı Eczanesi Adana ili Tekir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Özge Kayı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Meltem Aydın Eczanesi

Meltem Aydın Eczanesi Adana ili Çukurova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Meltem Aydın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Aile Eczanesi

Aile Eczanesi Adana ili Çukurova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Aile Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Kerem Eczanesi

Kerem Eczanesi Adana ili Çukurova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kerem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.