Adana Yüreğir Adem Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 gün önce
Adem Eczanesi logo
Adem Eczanesi logo

Adem Eczanesi

0
(0)

Adana Yüreğir Adem Eczanesi. Nöbetçi Adem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Adem Eczanesi Adana ili Yüreğir İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Adem Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Adem Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Adem Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Adem Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Adem Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

23 Eylül 2022 Cuma Adana Yüreğir Nöbetçi Adem Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Adem Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Adem Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Adem Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Adem Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Adem Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Adem Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Adem Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Adem Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Adana İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Zehra Eczanesi

Adana Seyhan Zehra Eczanesi. Nöbetçi Zehra Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Deva Eczanesi

Adana Saimbeyli Deva Eczanesi. Nöbetçi Deva Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Fehiman Eczanesi

Adana Seyhan Fehiman Eczanesi. Nöbetçi Fehiman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yeni Karaisalı Eczanesi

Adana Karaisalı Yeni Karaisalı Eczanesi. Nöbetçi Yeni Karaisalı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.