Ayas Korkmaz Eczanesi logo
Ayas Korkmaz Eczanesi logo

Ayas Korkmaz Eczanesi

  • Adana - Yumurtalik
  • 03226712002
  • DERVİŞİYE MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ NO:74 BAYRAK DİREĞİ YANI
  • 88
(0)
Ayas Korkmaz Eczanesi Adana ili Yumurtalık ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ayas Korkmaz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ayas Korkmaz Eczanesi Adana ili Yumurtalık İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ayas Korkmaz Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ayas Korkmaz Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ayas Korkmaz Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayas Korkmaz Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ayas Korkmaz Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Adana Yumurtalık Nöbetçi Ayas Korkmaz Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ayas Korkmaz Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ayas Korkmaz Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ayas Korkmaz Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ayas Korkmaz Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ayas Korkmaz Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ayas Korkmaz Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ayas Korkmaz Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ayas Korkmaz Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Adana İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Muhsine Kübra Eczanesi

Muhsine Kübra Eczanesi Adana ili Yüreğir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Muhsine Kübra Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Polen Eczanesi

Polen Eczanesi Adana ili Seyhan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Polen Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Şakirpaşa Eczanesi

Şakirpaşa Eczanesi Adana ili Seyhan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Şakirpaşa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Elif Erol Eczanesi

Elif Erol Eczanesi Adana ili Yüreğir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Elif Erol Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.