• Adana Simge Eczanesi

    SARIÇAM OTOBAN KÖPRÜSÜNDEN BURUK MEZARLIĞINA DOĞRU GİDERKEN 500 MT İLERİDE SAĞ TARAFTA DOĞRULAR PETROL KARŞISINDA TATMİX YANINDA

Simge Eczanesi

Simge Eczanesi

  • Adana - Sariçam
  • tarihinde nöbetçi
  • 03225021446 03225021446
  • SARIÇAM OTOBAN KÖPRÜSÜNDEN BURUK MEZARLIĞINA DOĞRU GİDERKEN...
(0)

26 Kasım 2021 Cuma Adana Sarıçam Nöbetçi Eczaneleri

Adana ili Sarıçam ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Adana Sarıçam Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Adana Sarıçam nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Adana Sarıçam nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Sarıçam ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Sarıçam ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Adana Sariçam Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Sarıçam Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Sarıçam Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Sarıçam nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Sarıçam ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Sarıçam nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Sarıçam ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Adana İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Feke Nöbetçi Eczaneleri

Adana Feke Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Feke nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ceyhan Nöbetçi Eczaneleri

Adana Ceyhan Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ceyhan nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Kozan Nöbetçi Eczaneleri

Adana Kozan Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Kozan nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Karataş Nöbetçi Eczaneleri

Adana Karataş Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Karataş nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.