Adana Kozan Cumhuriyet Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 5 gün önce
Cumhuriyet Eczanesi logo
Cumhuriyet Eczanesi logo

Cumhuriyet Eczanesi

0
(0)

Adana Kozan Cumhuriyet Eczanesi. Nöbetçi Cumhuriyet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Cumhuriyet Eczanesi Adana ili Kozan İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Cumhuriyet Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Cumhuriyet Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Cumhuriyet Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Cumhuriyet Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Cumhuriyet Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

23 Eylül 2022 Cuma Adana Kozan Nöbetçi Cumhuriyet Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Cumhuriyet Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Cumhuriyet Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Cumhuriyet Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Cumhuriyet Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Cumhuriyet Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Cumhuriyet Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Cumhuriyet Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Cumhuriyet Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Adana İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Hasan Akçınar Eczanesi

Adana Seyhan Hasan Akçınar Eczanesi. Nöbetçi Hasan Akçınar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Deva Eczanesi

Adana Saimbeyli Deva Eczanesi. Nöbetçi Deva Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Arıkan Eczanesi

Adana Seyhan Arıkan Eczanesi. Nöbetçi Arıkan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kayra Eczanesi

Adana Çukurova Kayra Eczanesi. Nöbetçi Kayra Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.