Adana Çukurova Turgut Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 hft önce
Turgut Eczanesi logo
Turgut Eczanesi logo

Turgut Eczanesi

0
  • Adana - Çukurova
  • 03222355562
  • DEVLET BAHÇELİ BULVARI GÜZELYALI MAH. 81005 SOKAK KILINÇLILAR APT. NO: 23/C FATMA KEMAL TİMUÇİN DİŞ HASTANESİ ÇAPRAZ KARŞISI
  • 144
  • Yorum Yap
(0)

Adana Çukurova Turgut Eczanesi. Nöbetçi Turgut Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Turgut Eczanesi Adana ili Çukurova İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Turgut Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Turgut Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Turgut Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Turgut Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Turgut Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

6 Ağustos 2022 Cumartesi Adana Çukurova Nöbetçi Turgut Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Turgut Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Turgut Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Turgut Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Turgut Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Turgut Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Turgut Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Turgut Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Turgut Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Adana İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Emel Eczanesi

Adana Seyhan Emel Eczanesi. Nöbetçi Emel Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Keklik Eczanesi

Adana Aladağ Keklik Eczanesi. Nöbetçi Keklik Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Feray Eczanesi

Adana Seyhan Feray Eczanesi. Nöbetçi Feray Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Demircioğlu Eczanesi

Adana Tufanbeyli Demircioğlu Eczanesi. Nöbetçi Demircioğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.