Aşkım Eczanesi logo
Aşkım Eczanesi logo

Aşkım Eczanesi

  • Adana - Çukurova
  • 03222354500
  • TURGUT ÖZAL BUL. ÇAĞLA APT. NO:73/A POLİS EVİ KAVŞAĞI CİVARI DEDE KEBAP YANI
  • 29
(0)
Aşkım Eczanesi Adana ili Çukurova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Aşkım Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Aşkım Eczanesi Adana ili Çukurova İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Aşkım Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Aşkım Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Aşkım Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aşkım Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Aşkım Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Adana Çukurova Nöbetçi Aşkım Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Aşkım Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Aşkım Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Aşkım Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Aşkım Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Aşkım Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Aşkım Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Aşkım Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Aşkım Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Adana İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Şakirpaşa Eczanesi

Şakirpaşa Eczanesi Adana ili Seyhan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Şakirpaşa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Özge Kayı Eczanesi

Özge Kayı Eczanesi Adana ili Tekir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Özge Kayı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Polen Eczanesi

Polen Eczanesi Adana ili Seyhan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Polen Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yıldız Eczanesi

Yıldız Eczanesi Adana ili Kozan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yıldız Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.