Yeni Tufanbeyli Eczanesi logo
Yeni Tufanbeyli Eczanesi logo

Yeni Tufanbeyli Eczanesi

(0)
Yeni Tufanbeyli Eczanesi Adana ili Tufanbeyli ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yeni Tufanbeyli Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yeni Tufanbeyli Eczanesi Adana ili Tufanbeyli İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yeni Tufanbeyli Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yeni Tufanbeyli Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yeni Tufanbeyli Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeni Tufanbeyli Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yeni Tufanbeyli Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Adana Tufanbeyli Nöbetçi Yeni Tufanbeyli Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yeni Tufanbeyli Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yeni Tufanbeyli Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yeni Tufanbeyli Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yeni Tufanbeyli Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yeni Tufanbeyli Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yeni Tufanbeyli Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yeni Tufanbeyli Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yeni Tufanbeyli Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Adana İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Şifa Eczanesi

Şifa Eczanesi Adana ili Ceyhan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Şifa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ersoy Eczanesi

Ersoy Eczanesi Adana ili Karaisalı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ersoy Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sökün Eczanesi

Sökün Eczanesi Adana ili Seyhan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sökün Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nur Stad Eczanesi

Nur Stad Eczanesi Adana ili Seyhan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Nur Stad Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.