Safran Eczanesi logo
Safran Eczanesi logo

Safran Eczanesi

  • Adana - Seyhan
  • 03224593233
  • GAZİ PAŞA MAHALLESİ MUSTAFA KEMAL PAŞA BULVARI METRO HASTANESİ YANI
  • 41
(0)
Safran Eczanesi Adana ili Seyhan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Safran Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Safran Eczanesi Adana ili Seyhan İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Safran Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Safran Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Safran Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Safran Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Safran Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Adana Seyhan Nöbetçi Safran Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Safran Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Safran Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Safran Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Safran Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Safran Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Safran Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Safran Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Safran Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Adana İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Muhsine Kübra Eczanesi

Muhsine Kübra Eczanesi Adana ili Yüreğir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Muhsine Kübra Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Adil Eczanesi

Adil Eczanesi Adana ili Feke ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Adil Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Şakirpaşa Eczanesi

Şakirpaşa Eczanesi Adana ili Seyhan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Şakirpaşa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sadıkoğlu Eczanesi

Sadıkoğlu Eczanesi Adana ili Seyhan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sadıkoğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.