Mert Özkurt Eczanesi logo
Mert Özkurt Eczanesi logo

Mert Özkurt Eczanesi

  • Adana - Seyhan
  • 03225020140
  • KURTULUŞ MAHALLESİ ESKİ METRO SİNEMASI SOKAĞI İPEKYOLU OPTİK KARŞISI
  • 37
(0)
Mert Özkurt Eczanesi Adana ili Seyhan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Mert Özkurt Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Mert Özkurt Eczanesi Adana ili Seyhan İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Mert Özkurt Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Mert Özkurt Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Mert Özkurt Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mert Özkurt Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Mert Özkurt Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Adana Seyhan Nöbetçi Mert Özkurt Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Mert Özkurt Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Mert Özkurt Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Mert Özkurt Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Mert Özkurt Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Mert Özkurt Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Mert Özkurt Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Mert Özkurt Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Mert Özkurt Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Adana İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Adil Eczanesi

Adil Eczanesi Adana ili Feke ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Adil Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Polen Eczanesi

Polen Eczanesi Adana ili Seyhan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Polen Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Alperen Eczanesi

Alperen Eczanesi Adana ili Çukurova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Alperen Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Özkan Eczanesi

Özkan Eczanesi Adana ili Kozan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Özkan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.