Güler Eczanesi logo
Güler Eczanesi logo

Güler Eczanesi

  • Adana - Seyhan
  • 03224351913
  • KURUKÖPRÜ ÇETİNKAYA CİVARI SEYHAN İLÇE BELEDİYESİ ARKASI İNCİ OTELİ KARŞISI
  • 51
(0)
Güler Eczanesi Adana ili Seyhan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Güler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Güler Eczanesi Adana ili Seyhan İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Güler Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Güler Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Güler Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Güler Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Güler Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Adana Seyhan Nöbetçi Güler Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Güler Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Güler Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Güler Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Güler Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Güler Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Güler Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Güler Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Güler Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Adana İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Sayman Eczanesi

Sayman Eczanesi Adana ili Yüreğir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sayman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Meltem Aydın Eczanesi

Meltem Aydın Eczanesi Adana ili Çukurova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Meltem Aydın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Su Eczanesi

Su Eczanesi Adana ili Seyhan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Su Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Aile Eczanesi

Aile Eczanesi Adana ili Çukurova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Aile Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.