Adana Seyhan Damla Su Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 4 gün önce
Damla Su Eczanesi logo
Damla Su Eczanesi logo

Damla Su Eczanesi

0
  • Adana - Seyhan
  • 03225154010
  • ŞAKİRPAŞA MAH. 42009 SK. NO: 34 ŞAKİRPAŞA İTFAİYESİ CİVARI BERKER GÜLAÇTI ASM KARŞISI
  • 214
  • Yorum Yap
(0)

Adana Seyhan Damla Su Eczanesi. Nöbetçi Damla Su Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Damla Su Eczanesi Adana ili Seyhan İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Damla Su Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Damla Su Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Damla Su Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Damla Su Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Damla Su Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

6 Ağustos 2022 Cumartesi Adana Seyhan Nöbetçi Damla Su Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Damla Su Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Damla Su Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Damla Su Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Damla Su Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Damla Su Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Damla Su Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Damla Su Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Damla Su Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Adana İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Volkan Eczanesi

Adana Yüreğir Volkan Eczanesi. Nöbetçi Volkan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Şenal Eczanesi

Adana Yüreğir Şenal Eczanesi. Nöbetçi Şenal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Olgun Eczanesi

Adana Çukurova Olgun Eczanesi. Nöbetçi Olgun Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ayas Korkmaz Eczanesi

Adana Yumurtalık Ayas Korkmaz Eczanesi. Nöbetçi Ayas Korkmaz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.