Son Güncelleme: 4 gün önce
Burçinin Eczanesi logo

Burçinin Eczanesi


0
  • Adana - Seyhan
  • 03222902595
  • GÜRSELPAŞA MAHALLESİ ALİYA İZZET BEGOVİÇ BULVARI DİLEK APT. C BLOK NO: 39/F PINAR GROSERİDEN OTOBANA-REALE GİDEN BULVAR ÜZERİ A101 MARKET KARŞISI
  • 372
  • Yorum Yap
(0)

Adana Seyhan Burçinin Eczanesi. Nöbetçi Burçinin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Burçinin Eczanesi Adana ili Seyhan İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Burçinin Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Burçinin Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Burçinin Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Burçinin Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Burçinin Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

30 Kasım 2022 Çarşamba Adana Seyhan Nöbetçi Burçinin Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Burçinin Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Burçinin Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Burçinin Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Burçinin Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Burçinin Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Burçinin Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Burçinin Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Burçinin Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Adana İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Emre Eczanesi

Adana Tufanbeyli Emre Eczanesi. Nöbetçi Emre Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Filiz Özkan Eczanesi

Adana Tekir Filiz Özkan Eczanesi. Nöbetçi Filiz Özkan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yeni Berfin Eczanesi

Adana Seyhan Yeni Berfin Eczanesi. Nöbetçi Yeni Berfin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Inan Eczanesi

Adana Yüreğir Inan Eczanesi. Nöbetçi Inan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.