Aladağ Eczanesi logo
Aladağ Eczanesi logo

Aladağ Eczanesi

  • Adana - Seyhan
  • 03222269654
  • YENİBARAJ MAH. HACI ÖMER SABANCI CAD. SEYHAN DEVLET HASTANESİ KARŞISI (ESKİ SSK AŞKIM TÜFEKÇİ)
  • 28
(0)
Aladağ Eczanesi Adana ili Seyhan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Aladağ Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Aladağ Eczanesi Adana ili Seyhan İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Aladağ Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Aladağ Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Aladağ Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aladağ Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Aladağ Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Adana Seyhan Nöbetçi Aladağ Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Aladağ Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Aladağ Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Aladağ Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Aladağ Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Aladağ Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Aladağ Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Aladağ Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Aladağ Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Adana İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adana ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Büşra Eczanesi

Büşra Eczanesi Adana ili Seyhan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Büşra Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Güven Eczanesi

Güven Eczanesi Adana ili Salbaş ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Güven Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Polen Eczanesi

Polen Eczanesi Adana ili Seyhan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Polen Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Keklik Eczanesi

Keklik Eczanesi Adana ili Aladağ ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Keklik Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.